خدمات تقویم نمایشگاهی معرفی نمایشگاه کانتون 2017 پاییزه (صد و بیست و دومین دوره)

معرفی نمایشگاه کانتون 2017 پاییزه (صد و بیست و دومین دوره)

معرفی نمایشگاه کانتون 2017 پاییزه (صد و بیست و دومین دوره)

نمایشگاه کانتون با تمرکز بر تقاضاء بازار بین المللی یک رویداد تجاری تخصصی و جامع است . این نمایشگاه بیش از 150000 نوع محصول با کیفیت و ویژه از چین و کشورهای خارجی را در معرض نمایش می گذارد . حدود 24000 شرکت مهم از سراسر جهان در هر دوره شرکت می کنند . غرفه داران از استانداردهای کیفی بین المللی پیشرفته به عنوان شاخص یاد می کنند ، از آزمون شناخته شده جهانی محصولات و سیستم تاییدیه ایمنی و سلامتی استفاده می کنند .
در دوره قبلی این نمایشگاه در پاویون بین المللی 998 غرفه موجود بود و 620 شرکت از 42 کشور و منطقه در این رویداد حضور یافتند . صد و بیست و دومین دوره این نمایشگاه در فضایی به مساحت 20000 متر مربع برگزار خواهد شد .با توجه به اتخاذ سیاست های ملی در خصوص کمربند و جاده در این دوره از غرفه داران بیشتری از کشورها و مناطق مجاور کمربند و جاده دعوت شده است .
روسیه ، لهستان ، اردن و سایر کشورهای مجاور کمربند و جاده و همچنین شرکای تجاری اصلی چین از جمله آمریکا ، فرانسه ، ایتالیا و برزیل در این دوره نمایشگاه حضور خواهند داشت .
صد و بیست و دومین دوره نمایشگاه کانتون در مجموعه نمایشگاهی صادرات و واردات چین از 15 اکتبر لغایت 4 نوامبر 2017 برگزار خواهد شد.

فاز

تاریخ

زمینه

1

(15لغایت 19 اکتبر)
23 لغایت 27 مهر

الکترونیک و لوازم برقی خانگی ، لوازم روشنایی ، خودرو و قطعات خودرو ، ماشین آلات ، ابزارآلات و سخت افزار، مصالح ساختمانی ، محصولات شیمیایی ، پاویون بین المللی ، منابع انرژی

2

(23 لغایت 27 اکتبر)
ا لغایت 5 آبان

کالای مصرفی ، تزئینات خانگی ، هدیه

3

(31 اکتبر لغایت 4 نوامبر)
9 لغایت 13 آبان

پارچه و پوشاک ، کفش ، لوازم اداری و کیف و چمدان ، دارو و لوازم آرایشی بهداشتی پزشکی ، مواد غذایی ، پاویون بین المللی

به صد و بیست و دومین نمایشگاه کانتون خوش آمدید.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت www.cantonfair.org.cn مراجعه نمایند.