افزایش فضای دومین اکسپو واردات بین المللی چین و افزایش حضور محصولات هایتک در این اکسپو


بسیاری از شرکت های برتر جهان در دومین اکسپو واردات بین المللی چین حضور خواهند یافت و فضای نمایشاهی خود را گسترش داده اند.

هزاران شرکت جدید برای نخستین بار در این اکسپو که در نوامبر سال جاری در شانگهای برگزار خواهدشد ، حضور خواهند یافت.

به گفته اریک رون دولات مدیرعامل شرکت روشنایی سیگنیفای آلمان ، ما امسال فضای نمایشگاهی خود را از 200 متر مربع به 300 متر مربع افزایش خواهیم داد که بیانگر اطمینان خاطر ما نسبت به بازار چین است .

بسیاری از شرکت ها از محصولات و فناوری های خود در این اکسپو رونمایی خواهند کرد . به عنوان مثال این شرکت تازه ترین فناوری های خود را به نمایش خواهد گذاشت و فناوری LiFi (یک فناوری که از نور مرئی برای انتقال داده ها استفاده می کند) و همچنین نرم افزارهای جدید تعامل پلتفرم روشنایی فناوری اطلاعات را توسعه خواهد داد.

شرکت توسعه فناوری کروز CSSC در نظر دارد سرمایه گذاری مشترک و همکاری با شرکت های اصلی پشتیبانی ایتالیا و آلمان را توسعه دهد تا سیستم پشتیبانی محلی و زیست محیطی پیرامون این صنعت ایجاد شود.

به گفته گو پنگ چنگ معاون مدیر دپارتمان برنامه ریزی راهبردی این شرکت پیش بینی می شود در این اکسپو چندین قرارداد امضا و منعقد گردد و تازه ترین فناوری ها و محصولات به نمایش گذاشته شود.

به گفته تیان یه دستیار مدیرعامل دپارتمان نمایشگاهی اداره اکسپو واردات بین المللی چین ، این اکسپو  در 7 بخش در زمینه نمایشگاه تجاری از جمله زندگی بر پایه علوم و فناوری ، رانندگی ، تجهیزات ، تجهیزات پزشکی و محصولات مراقبت بهداشتی ، زندگی با کیفیت ، تجارت خدمات ، مواد غذایی و کشاورزی برگزار خواهد شد.

فناوری های جدید از جمله درمان از راه دور برای مراقبت از سالمندان ، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ، محصولات مربوط به مادران و نوزادان و محصولات مصرفی باکیفیت از جمله کالاهای نمایشی جدید در این مرحله است .

منبع : چاینادیلی