جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پکن:

Beijing

تهران:

Tehran

آغاز بکار نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران امروز هفتم آبان، با حضور وزیر نیرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.

بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق از هفتم تا دهم آبان‌ماه جاری در ۱۱ سالن نمایشگاهی در وسعت ۴۰ هزار مترمربع که شامل ۱۸ هزار و ۲۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی است، از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است.

آئین افتتاح این نمایشگاه امروز جمعه هفتم آبان‌ماه با حضور وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و تعدادی از میهمانان خارجی برگزار شد.

در این نمایشگاه همه ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است. بازدید‌ها از این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت برق بوده و برای عموم آزاد نیست.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، این دوره از نمایشگاه با حضور جمعا ۲۸۴ شرکت داخلی و نماینده شرکت‌های خارجی برپا می‌شود.

در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران کالا‌هایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه می‌شود.

طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت آب و برق، در حاشیه این رویداد بین‌المللی هفت نشست خبری با حضور خبرنگاران و چهار کارگاه آموزشی کاربرد فناوری‌های نوظهور با محوریت موضوعاتی از جمله ضوابط، مقررات، نحوه محاسبه قبوض برق، اهمیت و ضرورت توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر در ایران، رمز ارز و تاثیر آن در شبکه توزیع برق، سبد تامین سوخت در نیروگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

منبع : صدا و سیما