جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پکن:

Beijing

تهران:

Tehran

بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف در تهران برگزار می‌شود

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های فرش دستباف ایران از برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف از ۳۱ مردادماه تا ۶ شهریورماه با حضور شرکت‌کنندگان و تولیدکنندگان از سراسر کشور خبر داد.

عبدالله بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور ۴۰۰ تولیدکننده و تعاونی‌های تولیدی فرش دستباف در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: زمان بازدید از این نمایشگاه از ۱۰ صبح  تا ساعت ۱۹ عصر هر روز از ۳۱ مرداد مدت ۷ روز تا ۶ شهریورماه برگزار می‌شود علاقه‌مندان به هنر فاخر قالی ایرانی می‌توانند از این نمایشگاه دیدن و نسبت به خرید باکیفیت‌ترین و متنوع‌ترین فرش‌های ایرانی مستقیم از تولیدکنندگان اقدام کنند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های فرش دستباف ایران ادامه داد: پیش‌ازاین نمایشگاه فرش دستباف در سال ۹۸ برگزار شده بود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از لحاظ کیفیت و کمیت بزرگ‌ترین نمایشگاه جهان در عرصه فرش است گفت: برای فرش ایران برگزاری این نمایشگاه بسیار مهم است، تجار و رایزنان خارجی برای خرید حضور خواهند داشت.

بهرامی ابراز داشت: این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های تولیدی و عرضه انواع قالی ایرانی و تابلوفرش دستباف در سراسر دنیا است که مصرف‌کننده می‌تواند به‌صورت مستقیم و با حذف واسطه‌گری، خرید و سفارش فرش را انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: در جهان چنین نمایشگاهی با این وسعت و کیفیت وجود نخواهد داشت که بزرگ‌ترین کالای افتخارآمیز هنر دست ایرانی را عرضه کند.