جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پکن:

Beijing

تهران:

Tehran

رویکرد سازمان توسعه تجارت، حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی با هدف توسعه صادرات است

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به رونق گرفتن برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی در خارج از کشور، گفت: رویکرد مدیریت جدید سازمان توسعه تجارت، حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و پاویون‌ها در دیگر کشورها است.

“هومن رازدار” امروز (سه‌شنبه) در جریان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ‏اظهارداشت: با فروکش کردن کرونا شاهد رونق صنعت نمایشگاهی در کل جهان و ایران هستیم.
 وی بیان‌داشت: ماموریت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، کمک به توسعه صادرات و توسعه تجارت در کشور است.
رازدار ادامه‌داد: صنعت نمایشگاهی و به‌ویژه سایت نمایشگاه بین‌المللی تهران را قطب و نقطه دور زدن تحریم ها می دانیم، زیرا جایگاهی است که شرکت های خارجی می‌توانند در آن حضور یافته و شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی می‌توانند به معرفی محصولات و دستاوردهای خود بپردازند و ما همواره در حال تدبیر برای بی اثر کردن تحریم ها هستیم.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: در ماه‌های گذشته تفاهم‌نامه‌ای با مرکز نمایشگاهی مسکو منعقد کردیم و حدود سه هفته پیش نمایشگاهی در کازان روسیه با موضوع اکسپوی حلال نیز برگزار شد.
 وی ادامه داد: همزمان شرکت سهامی نمایشگاه ها به دنبال حضور نمایشگاهی در چند کشور است که تا پایان سال بتوانیم رشد مطلوبی در حضور در دیگر کشورها دست یابیم.
رازدار خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین ابزارهای معرفی توانمندی های تولید کنندگان و صنعتگران ایرانی در خارج از کشور، برگزاری نمایشگاه ها به معنای برپایی پاوون ها، نشست‌های بی تو بی  و ایونت‌هاست و در تلاشیم این موارد را با هم و در کنار هم به پیش ببریم.
وی همچنین با اشاره به نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، عنوان داشت این دوره از نمایشگاه در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع و به صورت تخصصی برگزار شده که امسال کیفیت بالایی را در آن شاهد هستیم.
به گزارش ایرنا، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر امروز (سه‌شنبه) در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران افتتاح شد و آغاز به‌کار کرد.

این دوره از نمایشگاه با هدف افزایش بازدهی تولید و ورود به بازارهای صادراتی و همچنین ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقای کیفیت تولید برگزار می‌شود.

 ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود این صنعت، از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

منبع:ایرنا