پکن:

Beijing

تهران:

Tehran

معرفی نمایشگاه کانتون 2017 پاییزه (صد و بیست و دومین دوره)

مایشگاه کانتون با تمرکز بر تقاضاء بازار بین المللی یک رویداد تجاری تخصصی و جامع است . این نمایشگاه بیش از 150000 نوع محصول با کیفیت و ویژه از چین و کشورهای خارجی را در معرض نمایش می گذارد . حدود 24000 شرکت مهم از سراسر جهان در هر دوره شرکت می کنند . غرفه داران از استانداردهای کیفی بین المللی پیشرفته به عنوان شاخص یاد می کنند ، از آزمون شناخته شده جهانی محصولات و سیستم تاییدیه ایمنی و سلامتی استفاده می کنند .
در دوره قبلی این نمایشگاه در پاویون بین المللی 998 غرفه موجود بود و 620 شرکت از 42 کشور و منطقه در این رویداد حضور یافتند . صد و بیست و دومین دوره این نمایشگاه در فضایی به مساحت 20000 متر مربع برگزار خواهد شد .با توجه به اتخاذ سیاست های ملی در خصوص کمربند و جاده در این دوره از غرفه داران بیشتری از کشورها و مناطق مجاور کمربند و جاده دعوت شده است .
روسیه ، لهستان ، اردن و سایر کشورهای مجاور کمربند و جاده و همچنین شرکای تجاری اصلی چین از جمله آمریکا ، فرانسه ، ایتالیا و برزیل در این دوره نمایشگاه حضور خواهند داشت .
صد و بیست و دومین دوره نمایشگاه کانتون در مجموعه نمایشگاهی صادرات و واردات چین از 15 اکتبر لغایت 4 نوامبر 2017 برگزار خواهد شد.

فازتاریخزمینه
1(19-15 اکتبر)
23-27 مهر
الکترونیک و لوازم برقی خانگی، لوازم روشنایی، خودرو و قطعات خودرو، ماشین آلات، ابزارآلات و سخت افزار، مصالح ساختمانی، محصولات شیمیایی، پاویون بین المللی ، منابع انرژی
2(27-23 اکتبر)
1-5 آبان
کالای مصرفی، تزئینات خانگی، هدیه
3(4نوامبر-31 اکتبر)
9-13 آبان
پارچه و پوشاک، کفش، لوازم اداری و کیف و چمدان و محصولات بازیافتی، مواد غذایی، دارو و لوازم پزشکی و محصولات بهداشتی، پاویون بین المللی

به صد و بیست و دومین نمایشگاه کانتون خوش آمدید.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت www.cantonfair.org.cn مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email