تبریک شی جین پینگ رئیس جمهور چین به مناسبت جشنواره بهاره و اطمینان بخشی نسبت به آینده

شی جین پینگ رئیس جمهور چین ، دبیرکل کمیته مرکزی حزب کمونیست چین و رئیس کمیسیون ارتش مرکزی به مناسبت جشن بهاره به تمام قومیت های چینی، هموطنان هنگ کنگی ، ماکائویی و تایوانی و تمامی شهروندان چینی مقیم خارج تبریک گفت.

وی به تلاش های صورت گرفته و دستاوردهای مهم سال گذشته اشاره کرد .

وی نیز به نمایندگی از شورای دولتی و کمیته مرکزی حزب کمونیست چین تبریک گفت .

سران حزب و دولت از جمله لی کچیانگ ، وانگ یانگ ، وانگ هونینگ ، ژائو لِجی ، هان ژنگ و وانگ چیشان در این مراسم حضور یافتند.

به گفته شی مردمان چین سال سختی را سپری کردند و به نتایج خوبی دست یافتند .

اقتصاد چین ضمن پیشرفت های صورت گرفته و اقدامات جدید اصلاحی و گشایشی وضعیت ثبات خود را حفظ کرد.

چین فعالانه گروهک های مختلف را به رفع ریسک های جدی ، کاهش فقر ، جلوگیری و کنترل آلودگی فراخواند .

اصلاحات نظامی و دفاعی عمیق تر شدند ، دیپلماسی بزرگ کشور با ویژگی های چینی وارد بخش جدیدی شد و حاکمیت حزب بهبود یافت .وضعیت جامعه به حالت ثبات درآمد و احساس امنیت ، شادی و کامیابی در مردم چین موج می زند.

پایبندی به فلسفه جدید توسعه، توسعه کیفی ، تداوم مبارزه با ریسک های جدی و فقر و آلودگی و تلاش در راستای رشد باثبات ، پیشبرد اصلاحات ، اصلاحات ساختاری و بهبود استانداردهای معیشتی و محافظت علیه ریسک ها در سال جدید ضروری است .

شی مردم را به تلاش در راستای گسترش حس کامیابی ، شادی و امنیت ، ارتقا رشد اقتصادی سالم و پایدار ، حفظ نظم قانونی در ایجاد پایه های جامعه نسبتاً مرفه در تمامی زمینه ها و جشن هفتادمین سالگرد بنیان جمهوری خلق چین و دستیابی به موفقیت های عظیم فراخواند.

پس از یک سال سخت کوشی اکنون زمان آن فرا رسیده که مردم گرد هم جمع شوند و سال نو را جشن بگیرند و تمام شب را بیدار بمانند .

وی نیز درباره ترویج خانواده دوستی و وطن دوستی ، پرورش و تمرین ارزش های اصلی اجتماعی ، ارتقا روحیه وطن پرستی ، جامعه گرایی سخنرانی کرد و خواهان ترکیب عشق به خانواده و عشق به میهن شد تا افراد و خانواده ها بتوانند نقش بیشتری در کشور ایفا کنند.

جمعیت سالخورده چین افزایش یافته است و می بایست تلاش های بیشتری در تکریم سالمندان صورت گیرد تا بتوانند از زندگی شادی برخوردار گردند.

وی خواستار زندگی شاد برای مردم چین و آینده درخشان برای کشورش و همچنین تلاش ساکنان تمامی کشورها در راستای ساخت جامعه ای با آینده مشترک برای بشریت می باشد .

منبع : Ecns.cn